Cenové rozpätie: Od do

Detail

Aktualizované september 24, 2019 - 2:03 pm

 • Cena: 96.000€
 • Rozloha nehnuteľnosti: 86 m²
 • Počet izieb: 3
 • Podlažie: 2/8
 • Typ nehnuteľnosti: Byt
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj pekný veľkometrážny 3 izb. byt s výmerou 86 m2 a skvelou dispozíciou. Byt je v tichej pokojnej lokalite s dobrým parkovaním a vynikajúcou občianskou vybavenosťou.
Murované jadro s novými obkladmi a sanitou, nové omietky v celom byte, v izbách plávajúce podlahy, na chodbe a v kuchyni dlažba. Okná sú plastové.

Byt má veľkú kuchyňu so špajzou, priestrannú chodbu, tri veľké samostatné izby, kúpeľňu s vaňou, samostatné WC a lodžiu. K bytu prislúcha latková pivnica. Byt je na 2. p. z 8.
Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou, má vymenené stupačky, nový výťah a rekonštruované schodiská.
V bezprostrednej blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Škola, škôlka, hokejová a športová hala, detské ihriská, Kaufland, Lidl, Billa, nákupné centrum s DM drogéria, Okay elektro, TAKKO fashion, Sportisimo, Deichmann, KIK, dve polikliniky, lekárne,zastávky MHD. Dom má vlastné parkovisko s dostatkom miesta.

POPIS BYTU:
3-izbový byt,
podlahová plocha bytu: 86 m2,
nové stupačky,
balkón 3,2 m2,
pivnica 2m2,
poschodie 2/8.

DISPOZÍCIA BYTU:
3x priestranná nepriechodná izba
vstupná chodba,
samostatná kuchyňa,
samostatné WC,
kúpeľňa s vaňou, umývadlom

POPIS BYTOVÉHO DOMU:
Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou, má vymenené stupačky nový výťah a rekonštruované schodisko.

LOKALITA:
Bytový dom sa nachádza v tichej ale výborne vybavenej lokalite na čermánskej strane Klokočiny. V bezprostrednej blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Škola, škôlka, pošta, hokejová a športová hala, detské ihriská, Kaufland, Lidl, Billa, nákupné centrum s DM drogéria, Okay elektro, TAKKO fashion, Sportisimo, Deichmann, KIK, dve polikliniky, lekárne, autobusové zastávky.
CENA:
Predajná cena 96.000 € zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom.
Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista. Stretnutie si s ním môžete dohodnúť na čísle 0905 444 045.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Spoločnosť REINS práve nehnuteľnosť rekonštruuje. Vizualizácie uvedené v tomto inzeráte znázorňujú budúci stav po ukončení stavebných prác. Súčasťou ceny nie je zariadenie znázornené vo vizualizáciách. V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť kúpiť aj bez dokončenia rekonštrukčných prác, pričom cena nehnuteľnosti bude náležite upravená.

KONTAKT:
Kontakt: Igor Husár
Telefón: 0917 884 187
Email: husar@reins.sk

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?
REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.
Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.
Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?
Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.
Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS
Predajte nehnuteľnosť bez čakania

 • Adresa: Novomeského, 949 11 Nitra
 • Mesto: Nitra
 • Kraj: Nitriansky kraj
 • PSČ: 949 11
 • Krajina: Slovakia (Slovak Republic)