Cenové rozpätie: Od do

Detail

Aktualizované december 12, 2018 - 10:23 am

 • Cena: 149.800€
 • Rozloha nehnuteľnosti: 57 m²
 • Počet izieb: 2
 • Novostavba: Nie
 • Podlažie: 1/4
 • Typ nehnuteľnosti: Byt
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný, kompletne zrekonštruovaný 2 izb. byt na L. Svobodu v mestskej časti Bratislava I, Staré mesto. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží v 4. poschodovom bytovom dome. Celková výmera bytu je 57m2, užitková plocha 51,50 m2 + balkón 5,38m2

 

POPIS BYTU:

V byte prebieha kompletná rekonštrukcia. Súčasťou rekonštrukcie sú: úprava dispozície bytu, nová kúpeľňa a WC, rozvody elektriky, vody, podlahy, dvere…

V byte sú plastové okná a nové radiátory. Zmenou dispozície vznikol krásny otvorený priestor (29m2) pre obývaciu izbu s jedálňou a kuchyňou, s výstupom na priestranný balkón orientovaný do dvora. Dostatočne veľká je aj samostatná spálňa orientovaná na tiché zelené prostredie. Kúpeľňa bude vybavená walk in sprchovým kútom, umývadlom so skrinkou a WC v nadštandardnej kvalite. K bytu prislúcha murovaná pivnica a samostatne stojaca murovaná garáž priamo pred bytovým domom (nieje v cene)

 

POPIS BYTOVÉHO DOMU A POZEMKY

Bytový dom má vlastnú kotolňu a rekonštruovaný vchod. Pripravuje sa oprava fasády a zateplenie bez navýšenia zálohových platieb.Pozemky pod bytovým domom a v jeho okolí sú v podielovom spoluvlastníctve vlastníkov bytov.

 

LOKALITA:

Príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou, výborná dostupnosť do mesta, MHD, školy, športoviská…

 

CENA:

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom.

Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU.

Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista. Stretnutie si s ním môžete dohodnúť na čísle 0905 444 045.

 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spoločnosť REINS práve nehnuteľnosť rekonštruuje. Vizualizácie uvedené v tomto inzeráte znázorňujú budúci stav po ukončení stavebných prác. Súčasťou ceny nie je zariadenie znázornené vo vizualizáciách. V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť kúpiť aj bez dokončenia rekonštrukčných prác, pričom cena nehnuteľnosti bude náležite upravená.

 

KONTAKT:

Predajkyňa: Milka Teplanová, Director of Sales
Telefón: 0905 444 045
Email: teplanova@reins.sk

 

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

 

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS
S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

 

 • Adresa: Nábrežie armádneho generála Ludvíka Svobodu 56, 811 02 Bratislava, Slovensko
 • Mesto: Bratislava
 • Kraj: Bratislavský kraj
 • PSČ: 811 02
 • Mestská časť: Staré mesto
 • Krajina: Slovakia (Slovak Republic)