Cenové rozpätie: Od do

Detail

Aktualizované október 21, 2019 - 1:42 pm

 • Cena: 328.000€
 • Rozloha nehnuteľnosti: 100 m²
 • Počet izieb: 3
 • Typ nehnuteľnosti: Byt
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj, Predané

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj atraktívny byt v tichej lokalite okolia Bratislavského hradu, na ulici Hradné údolie 17, v mestskej časti Bratislava I – Staré mesto. Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží unikátneho bytového domu so šiestimi podlažiami s výťahom, vsadeného do strmého terénu s krásnymi výhľadmi do údolia a na Dunaj. Bytový dom je dielom známeho projektanta Vojtecha Holescha a známy je expresívnou sochou strážcu, týčiacou sa na najvyššom nároží budovy.

Byt prešiel kompletnou novou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené rozvody vody, plynu, elektriny, kúrenia, nové stierky, podhľady, podlahy, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné dvere, kúpeľňa s WC, nový plynový kotol. Podlahová plocha bytu je 100,79 m² a prislúchajú k nemu dve veľké terasy, ktoré sú v podielovom spoluvlastníctve ako aj pozemok.
Pripravili sme pre vás vizualizáciu interiéru, nad rámec našich služieb. Vizualizácie si môžete pozrieť na našej stránke: https://reins.sk/nehnutelnost/krasny-31-izb-byt-v-diplomatickej-stvrti-terasy-zahrada-garaz-hradne-udolie-bratislava-i-stare-mesto/

POPIS BYTU
– 3 samostatné izby + kuchyňa – VYSOKÉ STROPY
– Predsieň, chodba, technická miestnosť, špajza
– Kúpeľňa s vaňou a “walk in” sprchovým kútom
– Plastové okná so žalúziami
– Vlastný plynový kotol
– Podlahová plocha bytu 100,79 m²
– Poschodie 3/6
– Spoločné terasy
– Garáž (nie je zahrnutá v cene bytu)

POPIS BYTOVÉHO DOMU a pozemkov
Bytový dom je tehlový a prešiel kompletnou novou rekonštrukciou fasády so zateplením a opravou strechy. V dome je výťah. Na každom podlaží sú krásne, veľké spoločné terasy využívané majiteľmi bytov na relax, oddych alebo rodinné posedenia. V celom dome je iba 12 bytov, po 2 na každom poschodí. Okolo domu je veľká záhrada s ihriskom, pozemky pod domom sú vysporiadané v podielovom spoluvlastníctve majiteľov. V bytu prislúcha garáž s automatickou bránou priamo pri vstupe do budovy.

LOKALITA
Bytový dom je v jednej z najkrajších častí Starého mesta vedľa bratislavského hradu, susediaci s mestskými vilami, obkolesený zeleňou a poskytujúci úplne ticho a súkromie, ako aj panoramatické výhľady na nádhernú scenériu hradného údolia. V priamom susedstve sú aj zahraničné ambasády a konzuláty, čo pridáva na atraktivite lokality aj z hľadiska bezpečnosti.

CENA A FINANCOVANIE
Cena bytu a príslušenstva je 328.000,- EUR
Cena garáže: dohodou
Financovanie nehnuteľnosti možné aj cez Hypotekárny úver, najlepší spôsob financovania Vám pomôžu vybrať a zabezpečia naši partneri a finančný špecialisti.

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS
S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

 • Adresa: Hradné údolie 2002/17, Bratislava
 • Mesto: Bratislava
 • Kraj: Bratislavský kraj
 • PSČ: 811
 • Mestská časť: Staré mesto
 • Krajina: Slovakia (Slovak Republic)