Cenové rozpätie: Od do

Detail

Aktualizované december 12, 2018 - 10:24 am

 • Cena: 139.800€
 • Rozloha nehnuteľnosti: 59 m²
 • Počet izieb: 2
 • Podlažie: 8/8
 • Typ nehnuteľnosti: Byt
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, kompletne zrekonštruovaný 2+1 izb. byt na Sputnikovej ul. č. 41 v mestskej časti Bratislava II, Ružinov. Byt sa nachádza na 8. poschodí v 8 poschodovom bytovom dome s výťahom. Celková výmera bytu je 59 m2, úžitková plocha 55,83 + loggia 3,38 m2

 

POPIS BYTU:

V byte prebieha kompletná rekonštrukcia. Súčasťou rekonštrukcie sú: úprava dispozície bytu, nová kúpeľňa a WC, rozvody elektriky, vody, podlahy, dvere…

Byt je orientovaný na dve svetové strany s pekným výhľadom. Prechod z kuchyne na zasklenú loggiu je riešený celoodsúvacími dverami, čím vznikne veľmi príjemný otvorený priestor. Obývacia izba je klimatizovaná. K bytu prislúcha murovaná pivnica.

 

POPIS BYTOVÉHO DOMU A POZEMKY

Bytový dom je zateplený, nová strecha. Pozemky pod bytovým domom sú v podielovom spoluvlastníctve vlastníkov bytov.

 

LOKALITA:

Príjemná, tichá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, výborná dostupnosť do mesta aj okolitých nákupných centier. Pohodlné parkovanie pred a v okolí bytového domu.

 

 

CENA:

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom.

Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU.

Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista. Stretnutie si s ním môžete dohodnúť na čísle 0905 444 045.

 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spoločnosť REINS práve nehnuteľnosť rekonštruuje. Vizualizácie uvedené v tomto inzeráte znázorňujú budúci stav po ukončení stavebných prác. Súčasťou ceny nie je zariadenie znázornené vo vizualizáciách. V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť kúpiť aj bez dokončenia rekonštrukčných prác, pričom cena nehnuteľnosti bude náležite upravená.

 

KONTAKT:

Predajkyňa: Milka Teplanová, Director of Sales

Telefón: 0905 444 045

Email: teplanova@reins.sk

 

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

 

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

 

REINS

S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

 • Adresa: Sputniková 1082/41, 821 02 Bratislava, Slovensko
 • Mesto: Bratislava
 • Kraj: Bratislavský kraj
 • PSČ: 821 02
 • Mestská časť: Ružinov
 • Krajina: Slovakia (Slovak Republic)