Regionálny manažér a obchodník pre okres Nitra – Nákup a predaj nehnuteľností

Informácie o pracovnom mieste

Spoločnosť REINS je slovenským lídrom v investovaní do nehnuteľností na sekundárnom trhu.
Ako prvý “iBuyer” na Slovensku sme vytvorili revolučný spôsob, vďaka ktorému majitelia nehnuteľností predávajú byty alebo domy rýchlo, pohodlne a s istotou.

Primárnymi úlohami regionálneho manažéra a obchodníka pre okres Nitra sú:

  • Rozvoj a operatíva aktivít spoločnosti REINS v okrese
  • Rozpoznávanie a správne vyhodnocovanie vhodných obchodných príležitostí na kúpu nehnuteľností v Nitrianskom okrese
  • Spolupráca so stavebným oddelením REINS pri rekonštrukciách nehnuteľností
  • Predaj nehnuteľností vo vlastníctve REINS

Obchodný riaditeľ okresu je kľúčovým článkom spoločnosti zodpovedný za chod a rozvoj aktivít REINS v Nitre a jej blízkom okolí. Pri svojej práci využíva svoje vlastné znalosti z realitného trhu a technológie spoločnosti REINS, ktoré mu pomáhajú pri správnom rozhodovaní, komunikácii, cenotvorbe a marketingu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Budete vykonávať obhliadky nehnuteľností v okrese Nitra a preverovať ich stav.
  • Budete manažovať predaj nami vlastnených nehnuteľností v organizovanej a profesionálnej forme s dôrazom na absolútnu spokojnosť klienta.
  • Budete v priamom kontakte s ďalšími manažérmi našej spoločnosti, čo znamená časté využívanie komunikačných nástrojov (email, telefón, interné komunikačné nástroje).
  • Budete sa zameriavať na nové obchodné príležitosti v Nitrianskom kraji.
  • Budete komunikovať s účtovným, právným a hypotekárnym tímom na dotiahnutí obchodných prípadov do úspešného konca.
  • Budete spolupracovať s našim stavebným oddelením, ktoré vykonáva renovácie nehnuteľností.
  • Budete sa spoľupodielať na budovaní softvérových aplikácií REINS zameraných na analýzu a štatistiky realitného trhu v okrese Nitra.
ponuka prace nitra obchodny riaditelpredaj nehnuteľností v Nitre

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Nadštandardné finančné ohodnotenie
  • Firemné auto Mercedes A
  • Doprava s Taxify/Hopin
  • Vzdelávacie kurzy, konferencie a meetupy, absolvovanie REINS University
  • Laptop
  • Zvýhodnené pobyty na Donovaloch
  • Tímové aktivity (team building)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Máte silné IQ a EQ
  • Viete analyticky myslieť
  • Máte zmysel pre detail
  • Máte proaktívny prístup, radi riešite problémy a máte dobrú pracovnú morálku
  • Flexibilita pri práci, ochota pracovať doma, v kancelárii ale aj v teréne
  • Radi na sebe pracujete
  • Máte obchodníckeho ducha
  • Radi pracujete s ľuďmi a máte výborné komunikačné zručnosti
  • Máte organizačné schopnosti a time-management
  • Radi nesiete zodpovednosť za dosahované výsledky

Požiadavky

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Skúsenosti v oblasti obchodnovania s nehnuteľnosťami
  • Vodičské oprávnenie typu B
  • Microsoft Excel / Google Sheets– mierne pokročilý
  • Microsoft Word / Google Docs –mierne pokročilý
  • Ovládanie komunikačných nástrojov (email, chat)

O nás

REINS je prvý a najväčší iBuyer na Slovensku. iBuyer je spoločnosť, ktorá kupuje nehnuteľnosti priamo od majiteľov a to v hotovosti.

REINS ponúka alternatívu ku klasickému predaju nehnuteľností, ktorý je častokrát zdĺhavý a stresujúci. Spoločnosť REINS prináša ľuďom slobodu a istotu pri zmene bývania. Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám s REINS majitelia bytov a domov predajú nehnuteľnosť na pár klikov. Klienti spoločnosti REINS presne vedia, kedy a za akú cenu svoju nehnuteľnosť predajú.

Na Slovensku REINS pôsobí už niekoľko rokov a vo svete paralelne vznikli  spoločnosti s podobným biznis modelom. Najznámejší iBuyer na svete je momentálne spoločnosť Opendoor.com s valuáciou 2 miliardy.

Okrem iného je REINS realitná spoločnosť pevne držiaca sa štyroch základných hodnôt a princípov:

  • Ponúkame kreatívne riešenia a dohody
  • Sme vždy charakterní a čestní
  • Náš tím má hlbšie vedomosti
  • Pomáhame zákazníkom a členom tímu napĺňať svoje vízie

Pozrite si, ako kupujeme nehnuteľnosti priamo od majiteľov

Meniť realitný trh spolu s nami začnete vyplnením tohto formuláru

Túto ponuku nájdete aj na profesia.sk