Cenové rozpätie: Od do

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj bytov vo vlastníctve spoločnosti REINS

  • Príprava analýz cien trhu
  • Príprava marketingových podkladov pre predaj jednotlivých bytov
  • Vykonávanie obhliadok bytov
  • Doručovanie podkladov pre kataster a iné úrady
  • Archivácia

Predaj bytov pre klientov spoločnosti REINS

  • Náber nehnuteľností

Podpora obchodných aktivít spoločnosti REINS

  • Tvorba realitných inzerátov pre nehnuteľnosti, aktualizácia inzerátov
  • Doťahovanie operatívnych zadaní s autonómiou pri ich riešení
  • Prieskum spokojnosti existujúcich klientov
  • Práca s databázami nehnuteľností a klientských kontaktov
  • Operatívna komunikácia s bankou, vybavovanie záložných zmlúv
  • Prijímanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame príležitosť pracovať v rýchlo rastúcej investičnej spločnosti, ktorá obchoduje s nehnuteľnosťami. REINS disponunuje dlhou históriou a silným zázemím. V roku 2017 sa REINS stal najvýznamnejším investorom v oblasti kúpy bytov v Bratislave.

U nás nájdete

  • Dobré finančné ohodnotenie
  • Motivačné pracovné prostriedie
  • Možnosť neustáleho osobného aj profesného rastu
  • Možnosť učiť sa od úspešných obchodníkov
  • Možnosť využívať firemné auto, PC a iné výhody potrebné na plnenie úloh
  • Firemné akcie a večierky

Sme spoločnosť pevne držiaca sa našich štyroch základných hodnôt a princípov:

  • Ponúkame kreatívne riešenia a dohody
  • Sme vždy charakterní a čestnostní
  • Náš tím má hlbšie vedomosti
  • Pomáhame zákazníkom a členom tímu napĺňať svoje vízie

Informácie o výberovom konaní

Poslať CV na adresu office@reins.sk. Motivačný list výhodou. Viac o našich službách si viete pozrieť na www.reins.sk, www.vykupbytu.sk

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft PowerPoint – základy
  • Microsoft Word – pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pre Nás nie je dôležitá prax, vzdelanie, ani referencie. Úspešný bude kandidát, ktorý najlepšie zapadne do našej firemnej kultúry a bude spĺňať prísne kritéria profesionálneho motivovaného obchodníka.

O investičnej spoločnosti REINS

Spoločnosť REINS GROUP tvorí tím obchodníkov. Tvoria ho realitní obchodníci s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti investovania, predaja, managovanie developerských projektov a správy nehnuteľností.

REINS GROUP s.r.o.
Bajkalská 7A
83104 Bratislava
www.reins.sk

Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Erik Baťalík
Tel.: +421 905 140 898
E-mail: office@reins.sk

Páči sa vám táto ponuka?

Odošlite nasledujúci formulár alebo nám napíšte na office@reins.sk