Obchodník s realitami – nákup a predaj nehnuteľností

Informácie o pracovnom mieste

Naša spoločnosť je slovenským lídrom v investovaní do nehnuteľností na sekundárnom trhu. Vytvorili sme nový a unikátny spôsob, vďaka ktorému ľudia predávajú a kupujú nehnuteľnosti rýchlo a pohodlne.

Aj preto sú primárnymi úlohami realitného obchodníka:

  • Rozpoznávanie a správne vyhodnocovanie vhodných obchodných príležitostí na kúpu nehnuteľností v Bratislavskom kraji
  • Následný predaj nehnuteľností novým majiteľom

Realitný obchodník je jedným zo základných stavebných kameňov veľmi dobre fungujúceho systému REINS. Pri práci využíva najnovšie technológie, ktoré mu pomáhajú pri správnom rozhodovaní, komunikácii, cenotvorbe a marketingu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Budete vykonávať návštevy nehnuteľností a preverovať ich stav.
  • Budete manažovať predaj nami vlastnených nehnuteľností v organizovanej a profesionálnej forme s dôrazom absolútnu spokojnosť klienta.
  • Budete v priamom kontakte s ďalšími manažérmi našej spoločnosti, čo znamená časté využívanie komunikačných nástrojov (email, telefón, interné komunikačné nástroje).
  • Budete sa zameriavať na nové obchodné príležitosti.
  • Budete komunikovať s účtovným, právným a hypotekárnym tímom na dotiahnutí obchodných prípadov do úspešného konca.
  • Budete spolupracovať s našim stavebným oddelením, ktoré vykonáva renovácie nehnuteľností.
  • Ako konzultant sa budete podielať na vývoji našich softvérových služieb, ktoré sa sústredia na dátovú analýzu realitného trhu a štatistiku.
ponuka prace - realitny obchodnik bratislava

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Nadštandardné finančné ohodnotenie
  • Firemné auto Mercedes A
  • Doprava s Taxify/Hopin
  • Vzdelávacie kurzy
  • Laptop
  • Zvýhodnené pobyty na Donovaloch
  • Tímové aktivity (team building)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Máte silné IQ a EQ
  • Viete analyticky myslieť
  • Máte zmysel pre detail
  • Máte proaktívny prístup, radi riešite problémy a máte dobrú pracovnú morálku
  • Flexibilita pri práci, ochota pracovať doma, v kancelárii ale aj v teréne
  • Radi na sebe pracujete
  • Máte obchodníckeho ducha
  • Radi pracujete s ľuďmi a máte výborné komunikačné zručnosti
  • Máte organizačné schopnosti a time-management

Požiadavky

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Študent vysokej školy
  • Skúsenosti s obchodovaním na akejkoľvek úrovni.
  • Vodičské oprávnenie typu B
  • Microsoft Excel / Google Sheets– mierne pokročilý
  • Microsoft Word / Google Docs –mierne pokročilý

O nás

REINS prináša ľuďom slobodu a istotu pri zmene bývania. Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám s REINS predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Sme spoločnosť pevne držiaca sa našich štyroch základných hodnôt a princípov:

  • Ponúkame kreatívne riešenia a dohody
  • Sme vždy charakterní a čestní
  • Náš tím má hlbšie vedomosti
  • Pomáhame zákazníkom a členom tímu napĺňať svoje vízie

Meniť realitný trh spolu s nami začnete vyplnením tohto formuláru

Túto ponuku nájdete aj na profesia.sk